Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 28, 2020

Scroll to top

Top

396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Guarin mberrin neser. Takimi me Thohir…

Agjenti i Guarin mberrin neser. Takimi me Thohir…
Ardi Deda

Momentet e veshtira duken tashme te kaluara. Fredy Guarin ne te gjitha aspektet duket nje lojtar i rigjetur dhe i sigurte ne vetvete, perfomancat e fundit e konfirmojne kete plotesisht. Pas deshtimit te shkembimit me Vucinic, futbollisti kolumbian pergatitet te firmose rinovimin e kontrates se re me Interin.

Sipas FcInter1908, agjenti i lojtarit do te vij ne Itali te shtunen ne mbremje per te takuar presidentin Thohir. Guarin e ka bere tashme te ditur deshiren e tij: te vazhdoje zikalter eshte endrra e tij dhe te gjithe se bashku te ulur perreth tavolines do te punojne per te arritur nje marreveshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags