Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Handanovic: “Per 2014/2015 do te jete tek Inter me siguri. Me pas rinovimi ose shitja sepse…”

Agjenti i Handanovic: “Per 2014/2015 do te jete tek Inter me siguri. Me pas rinovimi ose shitja sepse…”
Ardi Deda

Claudio Pastorello, agjenti i Samir Handanovic, ka folur per te ardhmen e portierit slloven, nje e ardhme e cila do te jete akoma zikalter: “Samir sot eshte shume i kenaqur per situaten e tij tek Inter. Ka akoma dy vite ne dispozicion dhe per sa i perket vitit te ardhshem, ai nuk e imagjinon veten larg skuadres zikalter”.

“Zakonisht – vazhdon avokati Pastorello – ne keto situata, ulesh te bisedosh ne tavoline me shoqerine nje vit perpara mbarimit te kontrates. Me pas ose do te shkohet drejt rinovimit ose drejt shitjes, por ne kete moment eshte akoma heret per te kuptuar se cila do te jete e ardhmja e Handanovic”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.