Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Hysaj: “Ausilio me ka shprehur pelqimin e tij”

Agjenti i Hysaj: “Ausilio me ka shprehur pelqimin e tij”
Bujar Berishaj

Elseid Hysaj eshte nje emer qe Interi po monitoron.

Konfirmimi arrin nga agjenti i lojtarit shqiptar te Napolit, Mario Giuffredi qe per mikrofonat e Kiss Kiss Napoli ka zbuluar:

“Kur kam folur me Piero Ausilion, me ka shprehur pelqimin e tij per lojtarin. Per dicka tjeter eshte te shprehesh pelqimin dhe dicka tjeter te flasesh per tratativa”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.