Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,391 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Icardit: “Më shume sesa një lojtar i thjeshtë. Ai…”

Agjenti i Icardit: “Më shume sesa një lojtar i thjeshtë. Ai…”
Rinor Sopaj

I intervistuar nga Tuttomercatoweb.com Abian Morano, agjenti i Mauro Icardit, flet për momentin të cilin po e jeton sulmuesi i ri tek Inter, një protagonist i vërtetë me 22 gola të shënuara dhe vetëm 22 vjecar: “Icardi është më shumë sesa një lojtar i thjeshtë, është një talent nga cdo këndvështrim. E njeh përsosmërinë dhe potencialin e ti dhe është vetëm 22 vjecar dhe është në të njejtin nivel me sulmuesit më të mirë të Evropës. Nuk jam i befasuar me gjërat që po i bën ai”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.