Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Icardit: “Rinovimi? Me e mira ska ardhur akoma. Te gjithe flasin dhe shkruajne, por…”

Agjenti i Icardit: “Rinovimi? Me e mira ska ardhur akoma. Te gjithe flasin dhe shkruajne, por…”
Inter Club Staff

“Rinovimi? Me e mira ska ardhur akoma per Mauriton. Askush nuk e di vleren reale te lojtarit, te gjithe flasin dhe shkruajne, por une nuk them asgje dhe punoj”.

Keto kane qene fjalet e leshuara ekskluzivisht per SportMediaset te agjentit te Icardit Abian Morato, i cili meret me shume me pjesen e imazhit te talentit argjentinas te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags