Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Karamoh: “Spalletti i zoti me te. E ardhmja? Eshte lojtar i Interit dhe shpresojme qe…”

Agjenti i Karamoh: “Spalletti i zoti me te. E ardhmja? Eshte lojtar i Interit dhe shpresojme qe…”
Bujar Berishaj

“Djaloshi ka shume per te dhene, i zoti Spalletti qe ka marre pak kohe para se ta bej te luaj me me shume minuta”.

Jane keto fjalet e Oscar Damiani, agjent i Yann Karamoh qe komenton keshtu paraqitjen e sulmuesit francez kunder Cagliarit duke shtuar:

“Sic ka thene Spalletti, ka disa detaje te vogla qe duhen permiresuar, por dje ndeshja e tij ishte pozitive. I ka dhene freski skuadres, ishte nje ndeshje e mire”.

“E konfirmoni qe Interi do e blej? Po, lojtari eshte tashme i Interit. Veren e kaluar klubi zikalter e ka transferuar si huazim me obligim blerje nga Caen”.

“Ne urojme qe mund te qendroj ne Milano edhe vitin tjeter, eshte mire dhe i lumtur. Ka hapesira per permiresim dhe besoj qe Interi do te mbeshtetet tek ai edhe per te ardhmen”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.