Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

489 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Karamoh: “Yann eshte shume i lidhur me Interin. Por rikthimi i tij ne Milano varet nga…”

Agjenti i Karamoh: “Yann eshte shume i lidhur me Interin. Por rikthimi i tij ne Milano varet nga…”
Ardis
  • On 01/11/2018, 20:09

Agjenti i lojtari francez ka folur mbi mundesine e nje rikthimi te sulmuesit tek Interi.

Ne nje deklarate ne mikrofonat e RMC Sport, Oscar Damiani, agjenti i Yann Karamoh, ka folur mbi te ardhmen e futbollistit qe menaxhon:

“Eshte shume i lidhur mbas shoqerise zikalter. Po ben shume mire tek Bordeaux, ku edhe atje ka konkurrence per te zene vendin e titullarit. Shume do te varet nga cfare do te beje Inter-i me Keita, ne rastin e nje mungese te blerjes mund te rikthehet Karamoh”, ka thene agjenti.

Sulmuesi i ri francez, eshte dhene ne forme huazimi tek Bordeaux dhe tashme ka realizuar gola duke treguar vlerat e tij. Ne 9 ndeshje me Girodins ka realizuar 2 gola, njera prej tyre eshte nje realizim i rralle kunder Nantes, dhe nje asist ne Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.