Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

419 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i M’Vila: “Jam optimist per diten e neserme…”

Agjenti i M’Vila: “Jam optimist per diten e neserme…”
Inter Club Staff

Mund te jete me te vertete dita e M’Vila tek Interi zyrtarisht neser? Per Fabrizio Ferrari, agjentin e futbollistit francez po.

Per pyetjen qe i eshte shtruar ne Twitter nese ai do te ishte optimist per diten e neserme, Ferrari eshte pergjigjur shkurt dhe qarte: “Po, jam shume optimist.”

Neser priten te reja sipas Sky dhe mediave te tjera dhe ky eshte nje konfirmim me shume, por nuk eshte cudi qe telenovela M’Vila te zgjase me gjate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags