Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Skriniar: “Rinovimi? Do te nenshkruajme shume shpejt!” Nderkohe eshte refuzuar…

Agjenti i Skriniar: “Rinovimi? Do te nenshkruajme shume shpejt!” Nderkohe eshte refuzuar…
Bujar Berishaj

Ka qene nje dite e gjate sot per Interin me takime te shumta per merkaton.

Nje prej tyre ka qene edhe per rinovimin e Milan Skriniar, me agjentin e lojtarit qe sot ka qene i pranishem ne zyret e klubit.

Pas perfundimit te takimit dhe pasi eshte larguar nga zyret e Interit, Karol Csonto eshte intervistuar shkurtimisht nga gazetaret prezent dhe ka dhene nje deklarata te shpejte.

“Do te firmosim shume shpejt”, kane qene fjalet e tij kur eshte pyetur rreth rinovimit me Interin.

Per sllovakun ne kete merkato ka pasur interesime te shumta dhe madje ne ditet e fundit eshte refuzuar edhe nje oferte nga Manchester United i Jose Mourinhos.

Vullneti i Interit eshte i qarte, Skriniar qendron zikalter. Vullneti i Skrinar eshte i qarte, ai qendron te Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.