Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Vidic: “Ai tek Inter? Se shpejti do te kete nje komunikate”. E ben Thohir publike?

Agjenti i Vidic: “Ai tek Inter? Se shpejti do te kete nje komunikate”. E ben Thohir publike?
Redi Asabella

Mund te kete zhvillime te reja ne te ardhmen e afert per te ardhmen e Vidic, qe ka kohe qe shihet si zikalter. Agjenti i lojtarit ne diten e djeshme ne mikrofonat e calciomercato.it ka deklaruar: “Vidic i destinuar te shkoje tek Inter-i? Mund te them vetem qe do kete nje komunikate qe do te qartesoje te ardhmen e djaloshit”.

Deri ketu gjithcka normale por, sipas Corriere dello Sport, protagonisti i lajmerimit mund te jete presidenti i Inter-it Thohir. Tycoon-i pritet te vije ne Milano ne fundjave dhe me rastin e mbledhjes se kryesise, e lene per te premten e ardhshme, mund te jape dhe lajmerimin e blerjes se Vidic. Por, edhe pse mund te mos jete ate dite, kohet per lajmerimin zyrtar mbi te ardhmen (zikalter) te lojtarit jane te shkurtra.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.