Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Vidic: “Te gjitheve u pelqen Interi, ka interesim. Paga e tij…”

Agjenti i Vidic: “Te gjitheve u pelqen Interi, ka interesim. Paga e tij…”
Donald Elmazi

Shume e japin tashme te bere, por tratativa Vidic eshte ne zhvillim. Dy shoqerite po flasin dhe interesimi eshte konkret, po per momentin asgje nuk eshte mbyllur. FcInter1908.it kane kontaktuar agjentin e lojtarit serb, aktualisht luan per United me kontraten ne skadim ne qershor.

Mirembrema zoti Martina, ka patur nje kontakt ndermjet dy shoqerive per Vidic?

“Per momentin Interi ka treguar vetem interesim. Asnje kontrate konkrete, do te shihet me kohen”.

Djaloshit do t’i pelqente te trasferohej tek Inter?

“Interi  eshte nje ekip i madh dhe do i pelqente cdokujt te vishte fanellen zikalter”.

Eshte e mundur te behet qartesim mbi rrogen e lojtarit?

“Do te fillojme te flasim per pagen kur gjerat te jene konkrete, per momentin gazetaret jane me perpara se sa eshte tratativa vete, qe ju kujtoj nuk eshte mbyllur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.