Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agoume flet shume i emocionuar: “Sa keq per rezultatin dje, por shoket me keshilluan qe…”

Agoume flet shume i emocionuar: “Sa keq per rezultatin dje, por shoket me keshilluan qe…”
Inter Club Staff

Ai ka qene nje nga notat me pozitive ne nje mbasdite ‘JO’ per Interin ne Meazza ku zikalterit barazuan 3-3 me Sassuolon.

Po flasin per te riun Lucien Agoume, qe luajti nje copez te mire ndeshje dhe ka folur menjehere per mikrofonat e Inter TV.

Ai eshte shprehur shume i merzitur per rezultatin por teper i emocionuar per kete shans te madh te marre nga Conte.

“Jam shume i lumtur qe u futa sot edhe pse jam i merzitur per rezultatin e madh. Me vjen keq, luajtem mire dhe duhet te fitonim per te pasur hapin e atyre qe jane perpara ne klasifikim.”

“Une kerkoj te punoj gjithmone fort per te qene ne dispozicion te tranjerit sa here qe ai do te kete nevoje per mua.”

“Shpresoj qe te vazhdoj keshtu. Kerkoj qe te mesoj nga te gjithe lojtaret me te cilet stervitem, nuk eshte se kam nje idhull te vetem.”

“Ne rolin tim ka njerez si Brozovic, Borja dhe Eriksen. Mund te mesoj shume nga te gjithe ate per tu permiresuar.”

“Keshilla? Shoket me kane thene ne fushqe te qendroj i qete dhe te luaj pa u nxituar, ashtu si di te bej une. Kam provuar te ndjek keshillat e tyre kur hyra ne fushe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.