Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,560 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Akord total mes Romes dhe Interit per Juan: ja shifrat. Santon drejt Sunderland, Gnoukouri…

Akord total mes Romes dhe Interit per Juan: ja shifrat. Santon drejt Sunderland, Gnoukouri…
Bujar Berishaj

Ne studiot e SportItalia flitet per merkaton zikalter.

Santon tashme eshte larguar nga Brunico (nuk ishte as ne prezentimin e skuadres), agjentet kane arritur ne Riscone gjate pasdites per te negociuar shitjen e tij. Ai duhet te shkoj te Sunderland per nje shifer prej 7 mln euro me lojtarin qe do te fitoj 2 milione ne sezon.

Eshte folur shume per nje interesim te Romes per Juan Jesus dhe sipas Pedullas ka nje akord total mes klubeve per shitjen e lojtarit. Behet fjale per nje huazim me pagese (1 milione euro) plus nje obligim blerje (9 milione euro). Ne oret e fundit ka pasur edhe nje sondazh nga Juve, por ka akord mes Interit dhe Romes.

Ne anen tjeter Gnoukouri afrohet drejt Bolognas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.