Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

867 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alarm i kuq per ne Parma: Hernanes dorezohet? Ne kete rast balotazh ndermjet…

Alarm i kuq per ne Parma: Hernanes dorezohet? Ne kete rast balotazh ndermjet…
Inter Club Staff

Interi ka vazhduar stervitjen ne Appiano pas fitores super te rendesishme ndaj Sampdorias. Lojtaret qe luajten te merkuren, kane pasur nje pune me te lehte, nderkohe te tjeret kane zhvilluar nje mini-ndeshje me Puscas dhe Khrin, autore te nje ndeshjeje mjaft te mire.

Per ndeshjen e neserme ne Tardini, emergjenca eshte e plote ne shtepine zikalter. Shtate lojtareve qe munguan ndaj Sampdorias, sipas Gazzetta dello Sport, do ti shtohet me shume mundesi edhe Hernanes dhe numri shkon ne tete.

Profeti, i cili u zevendesua te merkuren ka treguar se ndjen dhimbje ne muskul kur e sforzon. Per momentin, asnje gje serioze. Por dje ai u limitua qe te bente vetem disa terapi dhe sot do te kuptohet nese do te jete ne Parma. Eshte nje optimizem i vogel qe ndihet verdalle ne Pinetina, por stervitja e sotshme do te jete shume decizive. Ne rast se ai do te mungoje, Kuzmanovic do te luftoje per nje vend titullari me Krhin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.