Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

3,580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alarmi Brozo, sot kontrollet mjekesore por frike e madhe ekziston

Alarmi Brozo, sot kontrollet mjekesore por frike e madhe ekziston
Inter Club Staff

Diten e sotme, Marcelo Brozovic qe ka dale me shume dhimbje nga fusha e lojes dje ndaj Lecces, do i nenshtrohet disa vizitave mjekesore te thelluara per te pare shkallen e demtimit te tij.

Sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport, ai ka mare nje goditje e cila e ka detyruar te dale nga fusha e lojes dhe me pas te dale me paterica nga stadiumi i Lecces.

Stafi mjekesor shpreson qe te perjashtohet mundesia e fraktures sepse ne skuadren zikalter Vecino eshte ne merkato (shume afer largimit) dhe Gagliardini i demtuar.

Frika e madhe eshte se Brozovic mund te qendroje jashte fushave per 1 muaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.