Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

2,849 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alex Teixeira, dje ne Nachino ka folur me Zanettin.

Alex Teixeira, dje ne Nachino ka folur me Zanettin.
Juxhin Nebiaj

“Nese ndonje nga lojtaret e Jiangsu mund te ndihmoje Interin, ne do te jemi te lumtur”. Keto jane fjalet e thena per Rai nga zevendes presidenti i Sning Commerce R&D Center USA Weimin Sun, duke lene te hapur nje bashkepunim merkatoje ndermjet Inter e Jiangsu. 

Ne fakt, dje, Alex Teixeira, braziliani qe luan ne klubin e Nanchinos dhe qe eshte perfolur se mund te kaloje tek Inter, ka folur disa minuta me zevendes presidentin zikalter Javier Zanetti. Corriere dello Sport, ne fakt ve ne dukje dhe rregullin per te cilin Inter ka te lire vetem nje vend ekstrakomunitari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.