Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez dhe Jonathan: Motivet e mungeses ne Parma!

Alvarez dhe Jonathan: Motivet e mungeses ne Parma!
Inter Club Staff

Jonathan dhe Alvarez nuk jane grumbulluar per ndeshjen e neserme qe luhet ne oren 15:00 ndaj Parmes. I pari eshte akoma duke u rekuperuar nga demtimi moskular dhe kushtet e tij po permirsohen, por mjeket zikalter sigurisht nuk preferojne ta rrezikojne.

Nederkohe mesfushori Argjentinas dje nuk eshte stervitur me grupin per shkak te nje goditje ne gjurin e majte. Te dy lojtaret keshtu do te mbesin ne Milano dhe nuk udhetuan dot me skuadren per ne Parma, ndersa pjesa tjeter e lojtareve ne keto momente ndodhen ne qytetin Emilian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.