Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,148 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez do te grumbullohet. Konfirmohet Kuz per modulin. Icardi…

Alvarez do te grumbullohet. Konfirmohet Kuz per modulin. Icardi…
Ardis
  • On 24/01/2014, 11:29

Ndjeshja e se djeles ne dreke do te jete nje ndeshje shume e rendesishme per te gjithe ambjentin Inter. Nje tjeter rezultat negativ, mund ta zhyse ekipin ne nje vorbull negative te rrezikshme, edhe pse duhet konsideruar se ndeshja e ardhshme nuk do te jete nje gare normale. Nje kundershtar me emrin Juventus.

Per te marre tre piket, qe akoma mungojne ne kete 2014, Mazzarri do e filloje me lojtaret e sigurte, qe i pershtaten modulit dhe intepretimeve. Sipas Gazzetta dello Sport, konfirmohet Interi kunder Genoas, me Alvarez, qe eshte rekuperuar, mbrapa Milito dhe Palacio. Me shume mundesi do te konfirmohet Kuzmanovic qe preferohet ne vend te Taider dhe ky eshte i vetmi dyshim. Me pas eshte Icardi: argjentinasi dje eshte stervitur mire dhe prej disa ditesh po kerkon te binde Mazzarrin dhe te besoje tek ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.