Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez, goditje ne kavilje. Interi e mbylli ndeshjen me 10 lojtare.

Alvarez, goditje ne kavilje. Interi e mbylli ndeshjen me 10 lojtare.
Xhorxh Gellci

Interi kishte mbaruar zevendesimet dhe e ka mbyllur ndeshjen me 10 lojtare. Ricardo Alvarez ka marre nje goditje ne kavilje gjate nje dueli dhe i eshte dashur te ndalet ne pankine. Ne oret e ardhshme, argjentinasi do ti nenshtrohet nje kontrolli qe do te percaktoje gjendjen e tij dhe mbi te gjitha kohet e rekuperimit. Gjithashtu, do te percaktohet nese Alvarez mund t’i pergjigjet ose jo grumbullimit te Kombetares Argjentinase.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.