Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez ne MP: “Gol i padobishem, duhet te jemi me dinake”.

Alvarez ne MP: “Gol i padobishem, duhet te jemi me dinake”.
Ardis
  • On 30/10/2013, 0:32

Ne mikrofonat e Premium Calcio, Ricky Alvarez i kthehet asaj gjuajtje te fundit qe ishte shume afer portes: “Nese do te perfundonte ne rrjete ishin tre pike te rendesishme. Nuk arritem te mbanin avantazhin deri ne fund, por nese duam te qendrojme sa me larte duhet te jemi me dinake. Mendoj se per nje pjese te madhe, kemi bere lojen tone, na mungoi pak fati dhe nuk jemi ne gjendje te mbajme avantazhin, duhet te mesojme nga kjo”. Kujt ja dedikoni golin? “Askujt sepse nuk sherbeu per asgje, donim tre piket”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.