Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,872 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez tashme i takon te shkuares dhe Interi po tenton goditjen Xherdan Shaqiri nga Bayern…

Alvarez tashme i takon te shkuares dhe Interi po tenton goditjen Xherdan Shaqiri nga Bayern…
Inter Club Staff

Alvarez u shit tek Sunderland ne huazim me detyrim blerje per 11 milione euro. Argjentinasi nen kampion bote me Argjentinen tashme i takon historise, dhe nuk eshte se ka lene shume gjurme. Por Interi pas shitjes se tij, po tenton nje goditje te madhe.

Emri me i thjeshte eshte ai i Biabiany, por jo. Sipas Sky Sports zikalterit kane ndermend te hidhen ne sulm per Xherdan Shaqirin, lojtarin e Bayern Munich, lojtar krahu zvicerian i klasit 1991. Bavarezet kane hapur rrugen per mundesine e huazimit dhe Interi do ta beje nje tentative. Te shohim cdo te ndodhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.