Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Andreolli: “Amerika, cfare atmosfere. Me Valencian…”

Andreolli: “Amerika, cfare atmosfere. Me Valencian…”
Xhorxh Gellci

Para ndeshjes te kesaj mbremjeje kunder Valencias, Marco Andreolli, nje nga mbrojtesat e sapoardhur tek Interit, ka folur ne mikrofonat e Inter Channel edhe per ndeshjen e humbur kunder Chelsea: “Do te kemi hapa te tjera per te bere perpara, kjo eshte e natyrshme. Jemi ne nje faze pregatitore, po punojme dhe shpresojme qe ne cdo ndeshje te japim dicka me shume ne fushe per te bere gabime me pak. Chelsea dhe Hamburg ishin me pare se ne me pregatitjen. Nuk e di nese Valencia do te jete me mire fizikisht, varet nga menyra e punes dhe sa pune te rende kane bere. Por kjo nuk na intereson, do te japim maksimumin per te vendosur ne fushe ate cka po provojme ne keto dite dhe duam te korrigjojme gabimet e bera me Chelsean.

Cfare ambjent ka gjetur Andreolli ne Shtetet e Bashkuara? “Ketu ka nje atmosfere shume te bukur ne stadiume, shoh shume publik dhe energji. Eshte nje turne me skuadra te medha dhe na jep kenaqesi te luajme ndeshje keshtu. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.