Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

870 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Andreolli: “Kemi dhene gjithcka, me vjen keq per kundershtarin”

Andreolli: “Kemi dhene gjithcka, me vjen keq per kundershtarin”
Bujar Berishaj

Flet pas perfundimit te ndeshjes per mikrofonat e Sportmediaset mbrojtesi italian Marco Andreolli. Keto jane fjalet e tij:

“Kemi dhene gjithcka dhe ka qene e rendesishme te akumulojme disa minuta ne kembe. Sonte kemi bere nje hap drejt asaj qe tekniku na kerkon. Tani duhet te rekuperojme vende edhe ne kampionat. Qarabag? Me vjen keq per ata, pervec tjerash per tifozet, qe sonte kane kerkuar kualifikimin me te gjitha forcat e tyre, por per ne ishte e rendesishme te marrim nje rezultat pozitiv.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.