Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

549 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Andreolli nga 1′, Mazzarri duhet te zgjedh partnerin e Icardit…

Andreolli nga 1′, Mazzarri duhet te zgjedh partnerin e Icardit…
Bujar Berishaj

Lajmet e fundit qe vijne nga qendra sportive Angelo Moratti konfirmojne qe favoriti per te zevendesuar te skualifikuarin Vidic eshte Marco Andreolli.

Nderkohe, sa i perket sulmit, Mazzarri duhet te zgjedh partnerin e Mauro Icardit dhe dy seancat e tjera te stervitjeve (neser ne Appiano Gentile dhe te shtunen ne Meazza) do te jene vendimtar ne kete drejtim. Ne anen tjeter, eshte e sigurt terheqja ne mesfushe e Mateo Kovacic qe do te luaj se bashku me Hernanes per ti dhene kualitet medianos.

Ne stervitjen e pasdites, Jonathan dhe Yann M’Vila kane punuar te diferencuar, ky i fundit jashte per momentin per shkak te nje lodhje muskulare. Por, per diten e diele francezi duhet te rekuperohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.