Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

836 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Angelomario Moratti: “Afer mbylljes? Nuk e besoj”

Angelomario Moratti: “Afer mbylljes? Nuk e besoj”
Andi Prifti

Jane ore shume te nxehta ne lidhje me shitjen e Interin. Angelomario Moratti sapo ka dale nga nje dalje dytesore nga hoteli ku ishte akomoduar manjati indonezioan, Armani Hotel, per te biseduar me te atin dhe Thohir çeshtjen e shitjes. Ne dalje, gazetaret u perpoqen te kuptonin diçka por ai eshte limituar shume: “Afer mbylljes? Nuk e besoj.” Djali i presidentit interist, mesa duket do te kete nje vend ne bordin e ri qe do ndertohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.