Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

1,269 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ANSA – De Boer pas pak ne Milano, pastaj firma dhe prezentimi

ANSA – De Boer pas pak ne Milano, pastaj firma dhe prezentimi
Bujar Berishaj

(ANSA) – MILANO, 8 GUSHT – Frank De Boer eshte drejt Milanos.

Trajneri i ardhshem i Interi do te arrij ne Milano sonte ne mbremje (rreth ores 18:40 ne Linate). Mes dites se sotme dhe se neserme do te arrij edhe firma, pastaj prezentimi.

Pra mungon shume pak dhe holandezi De Boer do te jete trajneri i ri i Interit, gati per nje aventure te re.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.