Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

479 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansa-Deshton Vucinic, kthehet ne mode emri i Osvaldos…

Ansa-Deshton Vucinic, kthehet ne mode emri i Osvaldos…
Donald Elmazi

Mazzarri ka nevoje per nje lojtar krahu dhe nje sulmues dhe ka akoma nje jave nga perfundimi i merkatos, nuk kane ardhur lojtaret qe i duhen teknikut per te perforcuar ekipin. Me deshtimin e tratatives per Vucinic, sipas asaj qe shkruan Ansa, kthehet ne mode emri i Osvaldos qe Southampton e ka nxjerre jashte skuadre per dy jave per motive disiplinare, sic eshte shpjeguar nga vete klubi. Interi vazhdon te flase edhe me Torinon per D’Ambrosion. Dhe klecka eshte po e njejta: lojtari qe do te shkembehet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.