Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,643 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansa: “Inter, fillojne shitjet: Ja kush do te jene tre largimet e para!”

Ansa: “Inter, fillojne shitjet: Ja kush do te jene tre largimet e para!”
Inter Club Staff

Sipas agjensise se lajmeve Ansa, Interi do te nise kete sesion merkatoje me 3 largime. Zikalterit do te jene te detyruar te kursejne perpara se te fillojne me blerjet, por ky nuk eshte i vetmi qellim.

Drejtuesit zikalter duan edhe te zvogelojne numrin e lojtareve ne skuader, sepse kerkesa e Mazzarrit ka qene e qarte: Dua 22 lojtere gjithesej + portieret. Dhe direkt pas kesaj kerkese, kane filluar levizjet e para per te rregulluar terrenin per sezonin e ri qe fillon vetem pas pak javesh.

Ja cfare shkuan Ansa sot per kete ceshtje: “Stankovic do te zgjidhe kontraten qe e lidh me Interin, Gargano nuk do te blihet nga Napoli dhe drejtuesit zikalter po kerkojne nje sistemim edhe per Alvarez, i cili per hir te vertetes nuk ka pasur asnje oferte deri ne kete moment.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.