Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,704 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ANSA – Inter, me Islan nuk ka perfunduar. Belfodil tek Genoa?

ANSA – Inter, me Islan nuk ka perfunduar. Belfodil tek Genoa?
Xhorxh Gellci

Edhe ANSA i bashkohet mediave kryesore sportive. Sipas saj, nuk eshte mbyllur akoma tratativa per Mauricio Isla: rikuperimi i Pepe qeteson Conten, i cili ka hapur rrugen, dhe “gjysma e lojtarit qe i perket Udineses mund te blihet me shitjen ne bashkepronesi te Luca Marrone, per t’u shitur me pas menjehere tek Inter”

Nderkohe, lajmi me i cuditshem sipas ANSA, vjen nga Belfodil, i cili mund te largohet drejt Genoas. Lojtari, sipas zerave insistente, nuk e ka bindur Walter Mazzarrin qe do preferonte Borriello, i cili do te vinte ne huazim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.