Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,916 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansaldi: “De Boer i qete? Jo vetem ai…”.

Ansaldi: “De Boer i qete? Jo vetem ai…”.
  • On 26/10/2016, 23:52

Ne zonen mix eshte ndalur edhe Cristian Ansaldi, mbrojtesi analizoj ndeshjen kunder Torino: “Per De Boer ishte shume e rendesishme te fitonte, ashtu si per tifozet dhe ne lojtaret. Tani mund te flem te qete? Jo vetem ai, por te gjithe ne. Torino eshte nje skuader shume e fort, dhe e dinim se do hasnim veshtiresi. Fal zotit Icardi shenoj dy gola dhe morem ne shtepi 3 piket. Objektivi Champions? Mungojne edhe 28 ndeshje, mund te ndodh gjithcka. Kujtoni Juven e vitit shkuar, nisi keq dhe fitoj kampionatin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.