Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,000 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansaldi, JO e Zenit per Genoan: Tani nderhyn Inter!

Ansaldi, JO e Zenit per Genoan: Tani nderhyn Inter!
Juxhin Nebiaj

Inter eshte ulur ne rolin e spektatorit dhe po ndjek me kujdes tratativen midis Genoa e Zenit per kartonin e Cristian Ansaldi. Konfirmimi vjen nga edicioni i sotshem i Tuttosport, kjo e perditshme shpjegon se presidenti Enrico Preziosi ne vend te 4 milion te vendosura ka ofruar 3, kjo oferte eshte refuzuar menjehere nga ruset. Ne rast se Genoa nuk arrin te mbylle marveshjen, klubi zikalter ka perparuar dhe ka folur me lojtarin duke i ofruar nje kontrate 4 vjecare, per Zenit eshte gati oferta 3.5 milion plus bonuse. Per tu mposhtur eshte dhe konkurenca e Romes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.