Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansaldi nuk rekuperohet ne kohe dhe humbet Juventusin. Nagatomo nderkohe…

Ansaldi nuk rekuperohet ne kohe dhe humbet Juventusin. Nagatomo nderkohe…
Inter Club Staff

Lajme te keqija per Interin. Sipas asaj qe tregohet nga Gazzetta dello Sport, Ansaldi, do te jete i detyruar ta humbase ndeshjen e se dieles ndaj Juventusit.

Mbrojtesi i krahut te Interit po rekuperohet ende nga demtimi ne gjurin e majte, pasoje e nje demtimi te rende te pesuar ne 2014 kur ishte tek Atletico Madrid. Ai dje ka vazhduar punen vecmas grupit dhe ne grup mund te rikeheht neser por nuk mund te jete i gatshem per me Juventusin sepse qe te perfshihet ne kete ndeshje duhet te kete zhvilluar minimumi 4-5 stervitje te plota. Objektivi eshte qe te rikthehet ndermjet Empolit dhe Bolognes. Por nderkohe nese Ansaldi sdo ja dale dot, Yuto Nagatomo do te rikehehet i gatshem plotesisht per De Boer. Nagatomo nuk luajti ndaj Pescares vetem sepse skishte 90 minuta ne kembe, por ishte i rekuperuar. Japonezi pritet te luaje nga minuta e pare edhe ne Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.