Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

6,212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano – Askush nuk po shenonte dhe Mancini uleret: “Eshte minuta 93 e Derbyt” dhe direkt shenon gol…

Appiano – Askush nuk po shenonte dhe Mancini uleret: “Eshte minuta 93 e Derbyt” dhe direkt shenon gol…
Inter Club Staff

Nje ngjarje simpatike tregohet tek Sky Sport per sa i perket stervitjes se sotme ne Pinetina.

Interi zhvilloi nje mini-ndeshje me Primaveren e cila mbaroi 1-0 edhe pse Mancini i ishte dedikuar shume skemave sulmuese. Asnje nga lojtaret nuk kishte arritur ende te shenonte nje gol dhe keshtu Mancini ne nje pike te caktuar te ndeshjes ka uleritur: “Djemaaa, eshte minuta 93 e Derbyt…”. E direkt pas asaj qe tha Mancio, ne aksionon pasardhes erdhi rrjeta e pare e dites e realizuar nga Rodrigo Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.