Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,118 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano – Drejt Inter-Juve, neser ne Milano rikthehet…

Appiano – Drejt Inter-Juve, neser ne Milano rikthehet…
Inter Club Staff

Interi eshte rikthyer ne fushe kete mbasdite per te vazhduar punen per pergatitjen e ndeshjes ndaj Juventusit e cila eshte ne program per te shtunen mbasdite ne stadiumin “Giuseppe Meazza”.

Grupi i Walter Mazzarrit, i cili qe nga neser do te rigjeje edhe lojtaret te cilet ishin sot te impenjuar me kombetaret e tyre respektive, ka bere nje pune force te ndjekura me ushtrime nje kunder nje si dhe nje mini ndeshje te vogel.

Neser skuadra do te rikthehtet ne fushe te stervitet pasdite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.