Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano Gentile – Inter, stervitje ne mengjes: skuadra stervitet ne dy grupe

Appiano Gentile – Inter, stervitje ne mengjes: skuadra stervitet ne dy grupe
Bujar Berishaj

Pak ore pas ndeshjes me Juventus, Interi eshte kthyer ne fushe ne Qendren Sportive Suning per te kryer stervitjen e mengjesit.

Puna ka filluar ne palester me skuadren te ndare ne dy grupe ne baze minutave te luajtur kunder skuadres se Allegrit.

Pjesa e pare e stervitjes, me te gjithe lojtaret e impenjuar, eshte karakterizuar me zgjatje dhe gjimnastike.

Ne pjesen e dyte, ata qe nuk kane zbritur ne fushe dje ne Meazza, kane bere edhe palester para se te zhvendoseshin pastaj ne fushe per te punuar me top.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.