Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,802 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano – Gjest me te vertete jo i zakonshem nga Mancini: Sot ne fundin e stervitjes shkoi tek lojtaret dhe…

Appiano – Gjest me te vertete jo i zakonshem nga Mancini: Sot ne fundin e stervitjes shkoi tek lojtaret dhe…
Inter Club Staff

Nje gjest me te vertete jo i zakonshem ka mbyllur sot stervitjen e Interit ne Pinetina.

Ne fundin e stervitjes, Roberto Mancini ka grumbulluar te gjithe lojtaret ne mesin e fushes dhe i ka komplimentuar per impenjimin e treguar gjate stervitjes se dites se sotme. Nje tregues i radhes se si skuadra po e ndjek me vemendje te madhe tranjerin e ri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.