Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano, sot gjate dites do te kete takim koke me koke ndermjet Kondogbia dhe De Boer

Appiano, sot gjate dites do te kete takim koke me koke ndermjet Kondogbia dhe De Boer
Inter Club Staff

Ne faqet e brendeshme te Corriere dello Sport te cilat i dedikohen Interit, flitet per pasditen per tu harruar per Geoffrey Kondogbia, i zevendesuar nga De Boer ne minuten e 28 pas nje ndeshje teper negative.

Francezi – sipas asaj qe shpjegohet nga e perditshmja romane – nuk e ka pritur mire ate zevendesim dhe pasi i ka lene vendin Gnoukouri, ka lene fushen pa kaluar fare nga pankina, pavarsisht se Jovetic ishte cuar per ta ftuar te ulej ne pankine. Ish lojtari i Monaco, keshtu, ka ndenjur gjithe kohes ne dhomat e zhveshjes e sapo i eshte dhene drita jeshile eshte larguar nga San Siro pa kaluar tek zona e intervistave.

Po, por tashme cfare do te vendose klubi ne drejtim te tij? Drejtuesit – tregon Corriere dello Sport – kane qellim ta ndihmojne, nderkohe sot De Boer do te flase me te, ne pritje per te pare nese do te mare gjobe sic e parashikon rregulloja e brendshme ne rast se hyn ne dhomat e zhveshjes e nuk ulesh ne pankine.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.