Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

556 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano – Terapi per Alvarez dhe Cambiasson. Neser stervitja ne Meazza…

Appiano – Terapi per Alvarez dhe Cambiasson. Neser stervitja ne Meazza…
Inter Club Staff

Sot ne Pinetina skuadra eshte stervitur ne fushe te mbyllur. Mazzarri per ndeshjen ndaj Sassuolos do i duhet te beje pa Cambiasson dhe Alvarez, qe te dy te demtuar. Ata i jane nenshtruar sot terapive, mesa eshte mare vesh. Nderkohe buzeqeshje dhe pune me topin per djemte e tjere. Kjo e fundit ishte detyra e dhene nga Mazzarri per ta, te punonin sa me shume me topin.

Ndersa neser do te zhvillohet stervitja e fundit, e cila do te behet ne Meazza (kjo edhe per te miqesuar me terrenin e lojes se shtepise blerjet e reja). Tranjeri zikalter Mazzarri do te flase per mediat neser ne oren 13:15, dhe pas saj do te zhvilloje stervitjen e fundit perpara ndeshjes me Sassuolon qe do te luhet ne oren 20:45!

Nderkohe po ju bashkangjisim edhe disa foto nga stervitja e sotshme qe u zhvillua ne fushen e mbuluar ne Appiano Gentile:

Ruben Botta duke u stervitur. Foto nga stervitja e sotshme ne Appiano Gentile.

Skuadra duke festuar nje gol ne stervitje. Foto nga stervitja e sotshme ne Appiano Gentile.

Hernanes duke u stervitur. Foto nga stervitja e sotshme ne Appiano Gentile.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.