Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Appiano: Yuto, Medel dhe Icardi-Osvaldo. Te rejat e fundit…

Appiano: Yuto, Medel dhe Icardi-Osvaldo. Te rejat e fundit…
Bujar Berishaj

Vijne lajme te mira nga qendra stervitore ‘”Angelo Moratti” ku Interi i Walter Mazzarrit pregaditet per ndeshjen e 2-te kunder Stjarnan, e vlefshme per play-off e Europa League ne Giuseppe Meazza, dhe mbi te gjitha, java e pare e kampionatit ne nje fushe te veshtire si ajo e Torinos ku zikalterit do te luajne me 31 gusht kunder granatas se Venturas. 

Lajm i mire vjen nga infermeria ku Yuto Nagatomo eshte rimekembur pas nje tendosje te muskujve qe e detyroi ate te humbte ndeshjen ne Islande. Vrapon edhe Gary Medel, qe tani eshte me grupin ne kerkim te fanelles zikalter.

Walter Mazzarri, nderkohe, eshte duke punuar ne sulm me dyshen Icardi-Osvaldo, duke konsideruar qe Rodrigo Palacio nuk ka arritr akoma gjendjen me te mire fizike dhe me shume gjasa do te jete jashte edhe ne transferten e Torinos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.