Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,128 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ardhja e Banega nuk e perjashton blerjen e nje regjisti. Bookies jane te sigurte: Do te vije…

Ardhja e Banega nuk e perjashton blerjen e nje regjisti. Bookies jane te sigurte: Do te vije…
Inter Club Staff

Blerja e Banega i ka dhene entuziazem te gjithe ambjentit zikalter. Tashme, mesfushori argjentinas mund te perdoret nga Mancini si trekuartist dhe tekniku zikalter e shikon si perfekt per skemen 4-2-3-1, pikerisht sic luajti argjentinasi me Sevillan ndaj Liverpool.

Pra ne kete menyre do te qendronte nje vend bosh per nje regjist perpara mbrojtjes. Sic prej ditesh dihet, ka dale serisht ne pah emri i Yaya Toure, ‘nxenesi’ i preferuar i tranjerit te Interit qe e do me ngulm qe nga sezoni i kaluar. Nje siguri per transferimin e tij vjen nga bookmakersat anglez qe nje kalim te lojtarit nga Bregu i Fildishte tek Interi e kuotojne me koeficentin 2. Nje kuote bindese me shume probabilitet te larte. Ne vend te dyte ndodhet nje klub kinez dhe nje qendrim tek City e ka koeficentin 5.5. Keshtu shkruan sot Tuttosport ne numrin e saj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.