Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,067 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Arrin konfirmimi nga Moratti: “Suning, synojme te mbyllim. Jemi te firmat”

Arrin konfirmimi nga Moratti: “Suning, synojme te mbyllim. Jemi te firmat”
Bujar Berishaj

“Ekzistojne tashme firmat me Suning? Duhet te jete keshtu. Synojme te mbyllim”.

Jane keto fjalet qe ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti i thote per ANSA, duke komentuar udhetimin e Erick Thohir dhe dirigjenteve ne Kine per pjesen e fundit te tratatives me Suning Commerce Group qe do te blej shumicen e klubit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.