Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Arsenal i nxjerr te gjithe jashte: pas disa ditesh vizitat mjeksore per Rabiot…

Arsenal i nxjerr te gjithe jashte: pas disa ditesh vizitat mjeksore per Rabiot…
Bujar Berishaj

Italia pret zhvilimet ne lidhje me situaten e Adrein Rabiot, talent i klasit ’95 te Paris Saint-Germain qe mund t’i thote lamtumire parisieneve ne kete merkato ose me vone, kur i skadon kontrata ne veren e ardhshme.

Inter, Roma, Milan dhe Juventus, kane qene te interesuara por duket se Arsenal ka djegur konkurrencen duke marr po-ne e lojtarit. Ne fakt, Gunners, kane bere oferte prej 5.5 milione sterlina dhe ne ditet e ardhshme lojtari duhet te jete ne Londer per te kryer vizitat mjeksore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.