Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,652 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“As Bastoni dhe as Lautaro: Conte e ka provuar te rrembeje nje tjeter lojtar te Interi: behet fjale per…”

“As Bastoni dhe as Lautaro: Conte e ka provuar te rrembeje nje tjeter lojtar te Interi: behet fjale per…”
Inter Club Staff

I ftuar ne studiot e Telelombardia, Fabrizio Biasin, gazetar shume i njohur italian dhe prane ambienteve te Interit, ka folur per merkaton zikalter.

Ai i nxitur nga fjalet e fundit te mediave italiane per Bastonin, ka hedhur poshte keto zera, por ka zbuluar nje prapaskene te madhe.

“Merkato e Interit ne kete moment eshte shume e qarte. Eshte nje merkato si e shumices se klubeve ne Europe.”

“Por ne kete moment qe po flasim, interesimi i Antonio Contes per Alessandro Bastonin apo Lautaro Martinez, nuk me rezulton i sakte.”

 Getty Images

“Nuk e di, nuk kam degjuar asgje per keto. Por di te them se Conte e ka provuar vertete per nje lojtar te Interit.”

“Ai ka bere maksimumin qe te merrte Brozovic nga Interi ne fund te sezonit por kjo tentative e tij ka rezultuar pa sukses.”

“Tottenham beri gjithcka cfare mundir por Brozovic eshte treguar nje lojtar i fjales, ka thene se deshiron te qendroje ne Milano dhe ka qendruar.”

“Por nuk ishte vetem Conte, ishte edhe Barcelona me Newcastle, me 8 milione euro ne sezon por gjithesesi ai ka thene jo perseri.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.