Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

917 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

AS – Hernandez, Inter-Atletico: skenar interesant…

AS – Hernandez, Inter-Atletico: skenar interesant…
Bujar Berishaj

Sipas sajtit te AS, faktori i vetem qe mund te hedh ne ere ardhjen e Javier Hernandez ne Atletico Madrid, mund te jete Inter.

Skuadra e Simeones, ka tashme ne dore Chichariton dhe Van Gaal ka dhene pelqimin e tij per shitjen e meksikanit.

Por, per ate cfare shkruajne ne Spanje, ne rast se zikalterit deshtojne qe te angazhojne sulmuesin kolumbian Carlos Bacca nga Sevilla ne nje kohe te shkurtet mund te kthehen shume forte pas sulmuesit te Manchester United, duke vene ne rrezik tratativen me Atletico Madrid.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.