Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

AS – Mario Suarez, sot Interi ne Madrid per te tentuar marveshjen…

AS – Mario Suarez, sot Interi ne Madrid per te tentuar marveshjen…
Inter Club Staff

Interi nuk dorezohet. Te pakten jo kaq lehte. Mario Suarez mbetet nje objektiv real i zikalterve.

Sipas asaj qe tregon AS, nje delegacion i Interit ka mberritur sot ne Madrid me qellimin qe te takoje drejtuesit e Atletico Madrid per te folur per nje transferim te mundshem te mesfushorit Spanjoll, klasi 89′, e i cili ka nje kontrate me klubin aktual deri ne 2017. Edhe pse Colchoneros nuk deshirojne te lene lojtarin te largohet, ai nuk ndihet shume i perfshire ne skuadren e Simeones dhe deshiron te pranoje ofertat qe i kane ardhur. Skuadra qe insiston me shume per te eshte pikerisht Interi, te cilet ndodhen sot ne Vincente Calderon per te zyrtarizuar oferten e tyre 10 milione euro. Edhe Arsenal, Liverpool dhe Milan kerkojne lojtarin, tregon gazeta e njohur Spanjolle.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.