Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Aspak Inter. E ardhja e Pirlo eshte ne Premier League!

Aspak Inter. E ardhja e Pirlo eshte ne Premier League!
Andi Prifti

Interi jo, ashtu siç siguron agjenti i tij Fulvio Tinti. Por me siguri as Juventusi nuk do te jete e ardhmja e Andrea Pirlo. Hezitimi per zgjatjen e kontrates me skadence ne qershor 2014 po jep hapesira qe klubet e tjera te interesohen per te. Pavaresisht moshes 34 vjeçare, ai kerkohet nga gjysma e Londres (Arsenal, Chelsea dhe Tottenham), dhe nga i gjithe Manchesteri (City dhe United). Ne gare per te mbetet dhe Liverpool.

Pas Boterorit, e ardhmja e Pirlo duket larg nga Italia. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.