Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Atalanta-Inter, Mancini therret 22 lojtar. Bonazzoli…

Atalanta-Inter, Mancini therret 22 lojtar. Bonazzoli…
Bujar Berishaj

Jane 22 te grumbulluarit e Roberto Mancinit per sfiden e neserme pasdite kunder Atalantas. Jashte, sic eshte parapare, Nagatomo, Jonathan, Andreolli dhe D’Ambrosio per shkak te lendimeve. Nuk do te jete as Bonazzoli, i impenjuar me Primaveran ne Kupen Viareggio. Ja liste e plote:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 21 Santon, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 54 Donkor;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 77 Brozovic, 88 Hernanes;

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Podolski, 28 Puscas, 91 Shaqiri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.