Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

809 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Atletico e ka seriozisht edhe per Handanovic…

Atletico e ka seriozisht edhe per Handanovic…
Inter Club Staff

Jo vetem Icardi. Merkato ne dalje tek Interi duhet te beje llogarite edhe me kerkesat qe vijne nga Spanja jo vetem per Icardin. Keto oferta mund te sjellin shume para ne kasat zikalter, por lojtaret qe kerkohen jane shume te rendesishem per skuadren.

Emri i radhes qe kerkohet nga Atletico eshte ai i Samir Handanovic. Atletico po insiston shume edhe per Sllovenin sepse portieri i tyre Thibaut Courtois do te largohet per tek Chelsea, ekip i cili zoteron kartonin e tij. Thohir duket se nuk ka ndermend te thote PO as per Samir Handanovic, por gjithcka do te varet nga oferta e tyre, sepse nese do te jete nje oferte e parezistueshme, Interi do te mendonte per Bardin ne porte. Nderkohe Atletico po mendon edhe per Caballero te Malagas dhe Navas te Levantes per porten. Asgje e vendosur deri me tani.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.