Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

199 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Aubameyang ka zgjedhur: jo Italine, do te shkoje ne Bundeslige

Aubameyang ka zgjedhur: jo Italine, do te shkoje ne Bundeslige
Andi Prifti

U zgjidh dhe misteri i lidhur me te ardhmen e Pierre-Emerick Aubameyang: sulmuesi i Saint-Etienne e ka zgjedhur skuadren e tij te ardhshme, qe nuk do te jete skuader Italiane, pavaresisht interesimit te Interit dhe Romes per te. Ish-lojtari i Primaveras se Bbilanit do te shkoje tek Borussia Dortmund e Jurgen Klopp, zevendes-kampioneve te Europes. Aubameyang ka shenuar 19 gola gjate sezonit te fundit ne Ligue 1 me bluzen e Saint-Etienne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.