Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,774 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio akoma: “Duam te mbajme Icardin, i kemi ofruar Handanovicit…”

Ausilio akoma: “Duam te mbajme Icardin, i kemi ofruar Handanovicit…”
Bujar Berishaj

Edhe disa muaj dhe pastaj fillon. Sezoni do te mbaroi pas pak dhe pastaj do te hapen dyert e merkatos.

Ne pritje te fillimit zyrtar, fillojne te qarkullojne emrat e pare qe do te jene te nxehte ne vere. Per mikrofonat e Sky Sport gjate emisionit Sky Football Night, ds i Interit, Piero Ausilio, ben nje permbledhje mbi situaten e Icardit dhe Handanovic:

“Ne te gjithe rinovimet ka gjera per t’u sistemuar dhe kohe per t’u ndjekur. Ne duam te zgjasim dhe pershtatim kontraten e Icardit. Dhe kur vullneti ekziston, ne fund, gjerat rregullohen gjithmone. Handanovic? Flasim rregullisht me agjentin e tij, vullneti yne eshte i qarte, ndoshta nuk flasin mes tyre. Ne duam qe ta mbajme absolutisht dhe i kemi propozuar nje rinovim me kontrate me te mire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.